Virtuali Alberto Bakučio paroda ,,Vilniaus bokštai“

Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka (Žirmūnų g. 6) kviečia pamatyti Alberto Bakučio fotografijų parodą ,,Vilniaus bokštai“ skirtą Vilniaus 700-ąjam gimtadieniui paminėti.

,,Vilniaus bokštai“

Apie autorių

Albertas Bakutis gimė 1947 metais Raseiniuose. Nuo 1965 m. gyvena Vilniuje, mokėsi  Vilniaus universitete. Fotografija domėtis pradėjo dar besimokydamas Raseinių vidurinėje mokykloje. Šio pomėgio neapleido ir studijų metais. Rimčiau domėtis fotografija ir tam skirti daugiau laiko atsirado baigus darbinę veiklą ir tapus senjoru. Su fotoaparatu  visur ir visada, nes gražių ir įdomių akimirkų negalima praleisti.

Surengė foto parodas: „Gyvenimo spalvos“, ,,Gyvenimo pilnatvė“, ,,Antakalniečiai“, Vilniaus bokštai“, „Salve Vilniau!“  kurios buvo  eksponuojamos Vilniaus miesto centrinėje bibliotekoje, Vilniaus miesto savivaldybėje, Žirmūnų ir Antakalnio  seniūnijose, Švietimo akademijos galerijoje ,,Verdenė“.

Fotografija yra geriausias būdas atsikvėpti, praleisti laisvalaikį, išreikšti savo jausmus ir mintis, įamžinti tai, kas supa mus.