Vasaros skaitykla Bernardinų sode

Bernardinų skaitykla

Vasaros metu Bernardinų sode veikia Vilniaus centrinės bibliotekos vasaros skaitykla. Sostinės gyventojų pamėgtose ir gausiai lankomose žaliose Vilniaus erdvėse kviečiame rinktis skaitinius ir žaidimus įdomiam laisvalaikiui bei dalyvauti kultūriniuose renginiuose.

Bernardinų sodo vasaros skaitykla šiemet veikia jau šeštąjį sezoną bei siūlo rinktis iš daugiau nei 500 knygų suaugusiems ir vaikams. Lankytojai skaitykloje gali rasti grožinės ir negrožinės literatūros, o miesto svečiai – literatūros apie sostinę, lankytinas vietas, knygų anglų, lenkų ir ukrainiečių kalbomis. Skaitytojai čia ras ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro leidinių.

Skaityklos lankytojai gali naudotis nemokamu internetu, žaisti stalo žaidimus, o mažieji ras dėlionių, lauko žaidimų, spalvinimo ir piešimo reikmenų.

Kaip ir kasmet, visą vasarą siūlysime dalyvauti įvairiuose renginiuose – knygų pristatymuose, diskusijose, knygų klubo susitikimuose, kūrybinėse dirbtuvėse ir kt.

Skaitykla Bernardinų sode veiks iki rugsėjo mėn. antradieniais – sekmadieniais nuo 10 iki 20 val. Pirmadieniais ir švenčių dienomis skaitykla nedirbs.