Vasaros skaitykla Bernardinų sode

Bernardinų skaitykla

Vasaros metu Bernardinų sode veikia Vilniaus centrinės bibliotekos vasaros skaitykla.

Šiais metais Bernardinų sodo vasaros skaitykla vilniečius ir miesto svečius pasitinka penktąjį sezoną. Iki pat rugsėjo veiksianti skaitykla siūlo rinktis iš daugiau nei 500 knygų suaugusiems ir vaikams, o miesto svečiai čia gali rasti literatūros apie sostinę, lankytinas Vilniaus ir Lietuvos vietas.

Šiais metais skaityklos fondą papildė dar daugiau knygų ukrainiečių kalba, leidiniai lenkų kalba, padovanoti Lenkijos instituto Vilniuje. Taip pat skaitykloje įrengta akcijos „Tėčiai skaito“ knygų lentyna, kurioje galima rasti paveikslėlių knygų patiems mažiausiems bei grožinės literatūros vyresniems. Skaitytojams siūlomi ir meno albumai, padovanoti VšĮ „Lewben Art Foundation“ bei Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro leidiniai.

Skaityklos lankytojai gali naudotis nemokamu internetu, žaisti stalo žaidimus, o mažieji ras dėlionių, lauko žaidimų, spalvinimo ir piešimo reikmenų.

Kaip ir kasmet, Vilniaus centrinė biblioteka parengė Bernardinų sodo vasaros skaityklos kultūrinę programą ir visą vasarą siūlo dalyvauti įvairiuose renginiuose – knygų pristatymuose, diskusijose, knygų klubo susitikimuose, filmų peržiūrose, kūrybinėse dirbtuvėse ir kt.

Skaitykla Bernardinų sode vasaros metu dirbo antradieniais – sekmadieniais nuo 10.00 iki 20.00 val. Švenčių dienomis skaitykla nedirba.