Privatumo politika www.vcb.lt svetainėje

Svetainės privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės šioje interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Teisinis duomenų tvarkymo, susijusio su naujienlaiškių siuntimu, pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra BĮ Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, 300620381, Žirmūnų g. 6, LT-09214, Vilnius, biblioteka@vcb.lt.

Asmens duomenų apsaugos pareigūnas MB „LegisLT“, 304959532, mb.legis.lt@gmail.com, tel.: +37068962920

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Naujienlaiškis

Savo svetainėje siūlome galimybę užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Jei sutikote gauti mūsų naujienlaiškį, jūsų el. pašto naudosime siųsdami informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas bei naujienas. Šiuos duomenis saugome ir tvarkome naujienlaiškio siuntimo tikslais.

Išsiuntę pranešimus taip pat rinksime bendrą statistinę informaciją apie naujienlaiškių atsivertimus.

Turite teisę bet kada atsisakyti mūsų naujienlaiškių prenumeratos kreipdamiesi el. paštu biblioteka@vcb.lt arba paspaudę mygtuką „Atsisakyti naujienlaiškio“, kurį rasite kiekvieno mūsų siunčiamo naujienlaiškio apačioje.

Slapukai

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką atsiminti jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik tada, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti. Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus.

Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje slapukai nebūtų išsaugomi, naršyklės nustatymuose galite pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus, pašalinti slapukus, kurie jau išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tada turėsite atskirai pasirinkti kiekvienos naudojamos naršyklės ir įrenginio nustatymus.

Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie:

  • užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų veikimą;
  • atpažįsta, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
  • nustato, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
  • stebi Jūsų elgseną ir pasirinkimus, siekiant pagerinti pateikiamą medžiagą.

Svetainėje naudojami slapukai:

Slapukas Naudojimo tikslas Galiojimas
__cfduid Naudojamas turinio tinkle „Cloudflare“, siekiant nustatyti patikimą žiniatinklio srautą. 1 mėnuo
pll_language Slapukas, išsaugantis lankytojo kalbos nustatymus. 1 metai
_ga Slapukas, naudojamas statistinei tinklapio informacijai rinkti. 2 metai
_gid Slapukas, naudojamas statistinei tinklapio informacijai rinkti, siekiant atskirti vartotojus. 1 diena
_gat Slapukas, naudojamas statistinei tinklapio informacijai rinkti, siekiant padidinti siunčiamų vartotojų užklausų greitį. 1 minutė
JCS_INENREF „Anti-spam“ apsauga nuo brukalų. 1 valanda
JCS_INENTIM „Anti-spam“ apsauga nuo brukalų. 1 valanda
_wpss_h_ Skirtas svetainės apsaugos modulio veikimui. Nekaupia jokių privačių duomenų. 1 valanda
_wpss_p_ Skirtas svetainės apsaugos modulio veikimui. Nekaupia jokių privačių duomenų. 1 valanda
_fbp Slapukas naudojamas „Facebook“ reklamos tikslams. 2 mėnesiai
fr Slapukas, leidžiantis „Facebook“ rodyti reklamą. 2 mėnesiai