Kiti klubai

Pokalbių ispaniškai klubas „Vilna habla español“

Nuo lapkričio 19 d. kiekvieną šeštadienį 12.00 val. kviečiame ispaniškai kalbančius ar besimokančius ispanų kalbos į susitikimus „Vilna habla español“ („Vilnius kalba ispaniškai“) Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6. Jų metu diskutuojame, kalbamės apie ispanų kultūrą, literatūrą. Tai puiki proga susirasti draugų, bendraminčių, tobulinti kalbos įgūdžius.

Susitikimus veda Jose Pinero, kuris save pristato taip: „Esu ispanų kalbos mokytojas ir klubo „Vilna habla español“ įkūrėjas ir vedėjas. Esu kilęs iš Pietų Amerikos, mokytojauju nuo 17 metų. Taip pat kalbu anglų, rusų ir šiek tiek portugalų bei baltarusių kalba. Lietuvių kalba bus kita kalba, kurios išmoksiu. Vienas mėgstamiausių dalykų šiame pasaulyje yra padėti kitiems.“

Susitikimų laikas: kiekvieną šeštadienį 12.00 val., trukmė 1-1,5 val.

Vieta: Vilniaus centrinė biblioteka (Žirmūnų g. 6).

Susitikimai vyksta ispanų kalba.

Dalyvavimas klubo veikloje nemokamas. Svarbu atvykti laiku ir būti pozityviai nusiteikus.

Kiekvienas susitikimas turi temą, pavyzdžiui: ispanų kinas, Lotynų Amerikos literatūra ir pan.

Informaciją apie susitikimus galite sekti klubo Facebook puslapyje.

Kviečiame į rankdarbių klubą „Gera Viltis“ Gerosios Vilties bibliotekoje, Savanorių pr. 59. Užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį 16 val.

Rankdarbių klube išmoksite nerti vąšeliu, megzti ir kitų technikų, o jeigu jau mokate – pasidalinsite patirtimi ir praleisite vakarą su bendraminčiais!

Istorinis klubas „Prūsa“ Kalvarijų bibliotekoje (Kalvarijų g. 29) veikia nuo 2018 m. rugsėjo.

Klubo vadovė – istorikė Milda Janiūnaitė.

Klubo tikslai: vienyti žmones besidominčius baltais, prūsais, jų istorija, archeologija, kalba, tikyba, genealoginiais ryšiais su dabartimi.

Į klubo interesų ratą taip pat patenka bendra baltų problematika: baltų raida, kilmė, etninė kultūra, mitologija ir Lietuvos etnologija.

Klubas garsina žymias Lietuvos ir Europos asmenybes, kurios paliko pėdsaką mokslo ir meno raidoje.

Organizuoja pažintines-edukacines keliones po senąsias baltų vietoves, LDK pilis ir dvarus.

Klubo veiklos formos: teminiai vakarai, paskaitos, susitikimai, literatūrinės popietės, ekskursijos.

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis į klubo koordinatorę Kalvarijų bibliotekos vyr. bibliotekininkę Leokadiją Mickevič tel. 8 5 275 0150