GALERIJA. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Vilniaus centrinėje bibliotekoje ir padaliniuose

Balandžio 22 d. Pilaitės bibliotekoje archeologas-restauratorius, rekonstruktorius ir odininkas dr. Arūnas Puškorius renginio dalyviams pristatė įvairių laikotarpių archeologinių radinių rekonstrukcijų kolekciją bei supažindino su archajine odos pynimo technika.

Balandžio 23 d. Vilniaus centrinėje bibliotekoje vyko šių metų Kino pavasario filmo „Aš čia kapitonas“ peržiūra. Filmą pristatė Kino pavasario vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Balandžio 23 d. Dzūkų bibliotekoje vyko susitikimas pradinių klasių mokiniams su estų rašytojo Edgaro Valter knygos „Puokiai“ vertėja Viltare Urbaite. Mokiniai kartu skaitė knygos ištraukas ir diskutavo apie knygos herojus.

Balandžio 23 d. Naujosios Vilnios bibliotekoje vyko susitikimas su vaikų ir paauglių knygų autore Rebeka Una ir knygos „Atjunk“ pristatymas. Susitikime ir literatūrinėje edukacijoje dalyvavo Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos devintokai ir dešimtokai.

Balandžio 24 d. Gerosios Vilties bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Ernestu Kuckailiu

Balandžio 24 d. Lazdynų bibliotekoje vyko susitikimas su kino kritike, žurnaliste Izolda Keidošiūte.

Balandžio 24 d. vyko Kalvarijų bibliotekos Knygų klubo susitikimas, kuriame aptarta D. Decoino knyga „Anglė su dviračiu“.

Balandžio 26 d. Grigiškių bibliotekoje  vyko kūrybinis užsiėmimas senjorams „Žydi Lietuva Europos šeimoje“.

Balandžio 26 d. Naujosios Vilnios biblioteka kvietė į projekto „Antrinio dizaino studijos „Art‘elė“ atidarymą. Jo metu vyko susitikimas su antrinio dizaino tekstilės ir juvelyrikos specialistais.

Balandžio 26 d. Vilniaus centrinėje bibliotekoje vyko popieriaus gaminimo edukacija „Popieriaus kelias per Europą“ ir suvenyrų mugė „Europa mano maišelyje“, kurioje dalyviai galėjo išmainyti suvenyrus iš įvairių Europos šalių.