El. skaityklės į namus

Vilniaus centrinė biblioteka pristato naują paslaugą – skaityklių, be turinio jose, išdavimą į namus. Savo kompiuteryje turite elektroninių knygų? Visuomet svajojote išbandyti el. skaityklę? Ruošiatės į kelionę? Ši paslauga kaip tik Jums!

Skaityklę galite pasiskolinti šiose bibliotekose:

Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Ultra, PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 4 ir KoboAura;

Antakalnio bibliotekoje (Antakalnio g. 49). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 4;

Grigiškių bibliotekoje (Kovo 11-osios g. 28). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 4;

Lazdynų bibliotekoje (Architektų g. 17). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 4;

Karoliniškių bibliotekoje (A. J. Povilaičio g. 20). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 3;

Naujamiesčio bibliotekoje (A. Vivulskio g. 27). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 4;

Pilaitės bibliotekoje (Nidos g. 2). Skolinamų skaityklių modeliai: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 4.

Skaitykle galėsite naudotis 30 dienų, kaip ir kitais, iš bibliotekos pasiskolintais leidiniais, su galimybe pratęsti skaityklės grąžinimo terminą ne daugiau nei 3 kartus, jei jos nėra rezervavęs kitas skaitytojas. Norėdami skaityti knygas skaityklėje, Jūs galite internetu nusipirkti arba nemokamai parsisiųsti el. knygas į savo kompiuterį ir laido pagalba perkelti jas į skaityklę.
Jei skaityklė šiuo metu išduota, ją galite rezervuoti. Kai skaityklė bus laisva, būsite informuoti nurodytu elektroninio pašto adresu. Rezervuotos skaityklės skaitytojui saugomos 3 darbo dienas.

Norėdami pasiskolinti skaityklę, galite tiesiog atvykti į Jūsų pasirinktą (Vilniaus centrinę, Antakalnio, Grigiškių, Karoliniškių arba Pilaitės) biblioteką.