Knygų klubai bibliotekose

Knygų klubai bibliotekose

Vilniaus centrinės bibliotekos Knygų klubas

Vilniaus centrinės bibliotekos Knygų klubas veikti pradėjo 2022 m. balandžio mėn. Iki šiol susitikimuose jau buvo aptartos šios knygos: Serhij Žadan „Internatas“, Antonio Muñoz Molina „Lenkų raitelis“, Andrij Liubka „Karbidas“, Andrus Kivirähk „Žmogus, mokėjęs gyvačių kalbą“, Narine Abgaryan romanas „Iš dangaus nukrito trys obuoliai“.

Nuo 2023 m. Knygų klubo moderavimą perima nuolatinis mūsų Knygų klubo dalyvis Žygintas Grekas. Labai džiaugiamės, kad Žygintas sutiko moderuoti susitikimus. Kaip pats Žygintas sako: „profesine prasme su skaitymu neturiu nieko bendro išskyrus tai, kad esu beviltiškai priklausomas nuo skaitymo“.

Susitikimuose dalyvauja ir aptariamų knygų vertėjai, literatūros apžvalgininkai.

Artimiausias susitikimas vyks gegužės 14 d. 17.30 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6. Aptarsime John Fante knygą „Sulauk pavasario, Bandini“.

Susitikimų vieta ir laikas. Susitikimai vyksta antrą mėnesio antradienį Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6, o vasaros metu – Bernardinų sodo vasaros skaitykloje.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Vilniaus centrinės bibliotekos svetainėje, Vilniaus centrinės bibliotekos Facebook paskyroje, Vilniaus centrinės bibliotekos Knygų klubo Facebook grupėje.

Gerosios vilties bibliotekos Knygų klubas „Gera viltis“

Į Knygų klubą „Gera viltis“ kviečiami visi Knygų mylėtojai. Aptariamos knygos kitam susitikimui parenkamos kartu su dalyviais kiekvieno susitikimo pabaigoje.

Susitikimų laikas ir vieta. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį, 17.00 val. Gerosios Vilties bibliotekoje, Savanorių pr. 59.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Gerosios Vilties bibliotekos Facebook paskyroje bei „Gera viltis“ Knygų klubo Facebook grupėje.

Grigiškių bibliotekos Knygų klubas

Knygų klubas skirtas visiems, kas mėgsta skaityti.

Susitikimų laikas ir vieta. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį. Grigiškių bibliotekoje, Kovo 11-osios g. 28.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Grigiškių bibliotekos Facebook paskyroje.

Registruotis kviečiame telefonu +370  5  243 3539 arba el. paštu grigiskes@vcb.lt.

Justiniškių bibliotekos Knygų klubas „Fojė Justinė“

Knygų klubas „Fojė Justinė“ veikia nuo 2022 m. balandžio mėn. Jame vyksta pokalbiai apie skaitytas knygas, naujų knygų pristatymai ir aptarimai. Susitikimai vyksta ir prancūzišku knygų klubo formatu – kiekvienas dalyvis gali atsinešti savo skaitomą ar jau perskaitytą knygą ir ją pristatyti.

Susitikimų laikas ir vieta. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinįjį ketvirtadienį 12 val. Justiniškių bibliotekoje, Justiniškių g. 62A.

Informaciją apie naujus susitikimus galite sužinote atvykę į Justiniškių biblioteką, telefonu +370 5  242 4238 arba el. paštu justiniskes@vcb.lt.

Kalvarijų bibliotekos Knygų klubas

Knygų klubas skirtas visiems, kas mėgsta skaityti. Jame aptariamos įvairių žanrų, šalių knygos. Knygų klubo moderatorė – Edita Matonytė.

Artimiausias susitikimas vyks gegužės 29 d. 17.30 val. Aptarsime Philipo Rotho knygą „Kiekvienas žmogus“.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Kalvarijų bibliotekos Facebook paskyroje.

Antradienio detektyvų knygų klubas

Į Antradienio detektyvų knygų klubą kviečiami visi, neabejingi detektyvo žanrui. Susitikimuose aptariame perskaitytus detektyvus, dalinamės rekomendacijomis apie patikusias ir įkvėpusias detektyvines istorijas, diskutuojame apie detektyvo žanrą ir net susitinkame su tikrais detektyvais, dirbančiais šį sunkų, bet įdomų darbą.

Susitikimų laikas ir vieta. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio pirmą antradienį, 17.30 val. Kalvarijų bibliotekoje, Kalvarijų g. 29.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Kalvarijų bibliotekos Facebook paskyroje.

Karoliniškių bibliotekos Knygų klubas „Knygų tiltai“

Knygų klubas skirtas visiems, kas mėgsta skaityti. Jame aptariamos įvairių žanrų, šalių knygos. Skaitoma knyga išrenkama kiekviename susitikime burtų keliu.

Susitikimų laikas ir vieta. Knygų klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrąjį penktadienį Karoliniškių bibliotekoje, A. J. Povilaičio g. 20.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Karoliniškių bibliotekos Facebook paskyroje bei Karoliniškių bibliotekos Knygų klubo Facebook grupėje. Kviečiame prisijungti!

Pilaitės bibliotekos Knygų klubas

Ar būna, kad perskaitote knygą ir norite apie ją pasikalbėti? Tuomet laukiame Jūsų Pilaitės knygų klube. Šiame knygų klube – jūsų pačių pasirinktos knygos ir susikurtos taisyklės.

Susitikimų vieta ir laikas: Susitikimai numatomi kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį Pilaitės bibliotekoje, Nidos g. 2, Vilnius

Artimiausias susitikimas vyks gegužės 30 d. 18.00 val. Aptarsime Herman Koch knygą „Vakarienė“.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Pilaitės bibliotekos Facebook paskyroje, Pilaitės bibliotekos Knygų klubo Facebook grupėje.

Tomo Zano bibliotekos Knygų klubas

Į Knygų klubą kviečiami visi knygų mylėtojai. Aptariamos knygos kitam susitikimui parenkamos kartu su dalyviais kiekvieno susitikimo pabaigoje.

Susitikimų laikas ir vieta. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio trečios savaitės trečiadienį, 16.00 val. Tomo Zano bibliotekoje, Šv. Stepono g. 23.

Informacija apie naujus susitikimus skelbiama Tomo Zano bibliotekos Facebook paskyroje.