3D modeliavimo būrelis

Vilniaus centrinė biblioteka renka 5-12 klasių moksleivių grupes į nemokamą 3D modeliavimo būrelį. 

3D modeliavimas yra perspektyvi šaka, kuri liečia bene visas industrijas, nuo filmų, architektūros ir dizaino iki medicinos mokslų ir aukštųjų technologijų. Tai puiki įžanga suprasti, kaip buvo sukurti objektai vaikų mylimuose žaidimuose ir filmuose, o galbūt padėti pagrindą ateities karjeroje. Būrelio metu ugdomas erdvinis ir strateginis mąstymas, susikaupimas, problemų sprendimo, objektų analizės ir medžiagiškumo suvokimo įgūdžiai. Taip pat mokymąsi kompozicijos, spalvotyros, apšvietimo ir fotografijos teorijos pagrindų.

Užsiėmimų metu bus suteikti 3D modeliavimo ir skulptūravimo pagrindai naudojant Blender programą. Būrelio metu bus mokoma, kaip sukurti 3D modelį su tvarkingu paviršiumi, paruošti jo UV žemėlapius ir galiausiai įvairiais būdais tekstūruoti, spalvinti. Toks modelis tuomet bus atvaizduotas į portfolio vertą paveikslėlį, kuriuo bus galima pasididžiuoti per peržiūras ir pasigirti draugams. Kokybiškai paruoštą 3D modelį galima atspausti ir 3D spausdintuvu.

Užsiėmimai sudaryti iš 5 pamokų (pamokos susideda iš teorinių, praktinių ir kūrybinių užsiėmimų), vieną kartą per savaitę ir vyksta grupėse po 4–6 vaikus antradieniais 14.30 – 16.00 val.

Mokymai vyks Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6).

Kviečiame registruotis į užsiėmimus užpildant registracijos formą, kurią rasite čia.

Su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksime ir patikslinsime mokymų datą.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 2611 468 arba el. paštu steam@vcb.lt.