Klubai senjorams

Klubo veiklos tikslai: suteikti galimybę bendruomenės nariams susipažinti ir bendrauti; sudaryti erdvę kurti ir dalintis patirtimi, žiniomis ir gebėjimais; sudaryti sąlygas aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį; skatinti sveiką gyvenseną sau ir šalia esančiam, padėti sudėtingoje situacijoje.

Klubo veiklos formos: rengti eilinius klubo susirinkimus veiklos iniciatyvų, susitikimų bei darbų svarstymui ir organizavimui; organizuoti kūrybos vakarus, edukacinius užsiėmimus, rengti parodas bei kitus renginius; pensinio amžiaus žmonių poilsio ir užimtumo organizavimas.

 Susitikimo vieta: Justiniškių bibliotekoje (Justiniškių g. 62 a)

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis į klubo koordinatorę ir pirmininkę Zoją Zigmantienę tel. +370 5  242 4238

Klubo veiklos tikslai: suburti bendruomenės senjorus, suteikti jiems galimybę įdomiai ir prasmingai  praleisti laiką.

Klubo veiklos formos: teminiai vakarai, paskaitos, susitikimai, literatūrinės ir muzikinės popietės.

Klubo devizas: „Gyventi – tai nereiškia kvėpuoti, tai reiškia veikti. Ne tas ilgiausiai gyvena, kuriam daugiausia metų, o tas, kuris labiau už kitus jautė gyvenimą“ – Žanas Žakas Ruso. Būtent šie žodžiai  padiktavo senjorų klubo pavadinimą. „Versmė“ – tai vieta, iš kur trykšta vanduo, o senjorų klubas – tai vieta, kur galima pasisemti naujų žinių, išgirsti įvairių nuomonių, diskutuoti, bendrauti. Kodėl senjorų klubas įkurtas bibliotekoje? Todėl, kad biblioteka – atvira ir draugiška visoms amžiaus grupėms.

Klubas atviras visiems bendruomenės senjorams ir bibliotekos lankytojams.

 Susitikimo vieta: Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6)

Norinčius prisijungti prie klubo veiklos prašome kreiptis telefonu +370 5  275 5945