Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių įrašai

Bibliotekų savaitės renginių įrašai

Nespėjusius sudalyvauti Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių tiesioginėse transliacijose kviečiame žiūrėti renginių vaizdo įrašus.

VILNIAUS CENTRINĖ BIBLIOTEKA

Virtualaus pokalbio „90-ieji (ne)užkniso juodai“ vaizdo įrašas. Pokalbyje dalyvavo rašytoja Vaiva Rykštaitė, rašytoja Jurga Tumasonytė, sociologė Veronika Urbonaitė-Barkauskienė.

Virtualaus kvepiančio susitikimo apie aromaterapiją ir vidinę pusiausvyrą vaizdo įrašas. Paskaitoje dalyvavo „Kvapų namų“ aromaterapeutė Vilma Markaitytė.

GRIGIŠKIŲ BIBLIOTEKA

Susitikimas su grigiškiete rašytoja ir kelionių organizatore Asta Jolanta Miškinyte. Susitikimo metu kalbėjomės apie kūrybą, skaitytojų pamėgtus romanus „Bitlas, Ana Orka ir aš“ bei „Kasios K. asmeninis gyvenimas“. Žiūrėkite vaizdo įrašą.

KAROLINIŠKIŲ BIBLIOTEKA

Visą nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kasdien, Karoliniškių bibliotekoje vyko Kamerinės poezijos maratonas. Poetai savo lyriką fiksavo savo kameromis kasdien, visą savaitę, pasirinkdami jiems jaukias ar nejaukias erdves. Kamerinės poezijos maratono vaizdo įrašai.

„Dialogas su Homeru naujojoje Alvydo Valentos poezijos rinktinėje“. Virtualiame renginyje dalyvavo poetas Alvydas Valenta ir literatūros kritikė, humanitarinių mokslų daktarė Živilė Nedzinskaitė. Kviečiame žiūrėti transliacijos įrašą.

Virtualaus renginio „Autentika ar fikcija TADO ŽVIRINSKIO romane „Manuscriptum discipuli…“?“ vaizdo įrašas. Renginyje dalyvavo rašytojas Tadas Žvirinskis ir poetas, literatūros kritikas Tomas Vyšniauskas.

LAZDYNŲ BIBLIOTEKA

Virtualaus pokalbio nuotaikai pakelti su Gyčiu Oržikausku vaizdo įrašas. Darbo dienomis valstybinės kultūros paveldo komisijos vyriausiuoju specialistas, laisvalaikiu – fotografas, tapytojas, kūrėjas, skatinantis pažvelgti į Vilniaus miestą kitu kampu G. Oržikauskas nestokoja idėjų, sutelkiančių Lazdynų bendruomenės narius.

Mažuosius bibliotekos lankytojus ir jų tėvelius kvietėme turiningai praleisti popietę prie kompiuterio ekrano su bibliotekininke Rima, kuri supažindino mažuosius klausytojus su įdomiausiomis pasakomis mažiesiems. Popietės su teta Rima įrašas.

NAUJOSIOS VILNIOS BIBLIOTEKA

Pokalbio su geriausios metų knygos mažiesiems skaitytojams laureate Giedre Rakauskiene vaizdo įrašas. Kalbėjomės apie skirtingų profesijų dermę, knygų rašymą mažiausiems, nykstančius gyvūnus, Žemės ateitį ir optimizmą.

Virtualios kūrybinės dirbtuvės „Šešėlių teatras namuose“ kartu su rankų šešėlių teatru „Budrugana Lietuva“. Užsiėmimo metu dalyviai sužinojo, kaip šešėlių teatrą susikurti namuose, bei patys, savo rankomis, galėjo sukurti šešėlinius personažus. Kūrybinių dirbtuvių vaizdo įrašas.

Pokalbio „Laikas tavo istorijai“ įrašas. Pokalbio metu Naujosios Vilnios bendruomenei pristatomas vienas iš istorijų dalinimosi susitikimų. Pokalbių metu įvairių profesijų žmonės dalinasi savo asmenine patirtimi, kūrybiškumo ištakomis ir apraiškomis gyvenime.