Jolantos Sinkevič tapybos darbų paroda „Stebuklų šalys“

Tai pirmoji asmeninė autorės paroda. Prieš tai ji dalyvavo keturiose kolektyvinėse parodose Vilniuje. Jolantos paveikslai iškeliavę į Vokietiją, Indiją, Kroatiją ir, žinoma, puošia įvairius Lietuvos kampelius. Jos paveikslus galima įsigyti ir šioje parodoje.

Esu matematikė, kuri matematikoje mato ne tik sausą mokslą, o Kosmoso Dėsnius. Tai berods vienintelis mokslas, kur nauji atradimai beveik niekada nepaneigia senų tiesų, o papildo jas. Svarbu praplėsti savo supratimą, savo samonę. Tai yra mano pasauležiūros pagrindas.
Visada buvau aktyvi kūrybos vartotoja. Koncertai, teatrai, parodos, muziejai, knygos buvo nuolatiniai mano laisvalaikio palydovai. Sėmiau kitų žmonių kūrybą, kol prisisotinau ja. Atėjo laikas kurti pačiai.
Matyt neatsiktinai susidomėjau akvarele 2011 m. Suradau gerą mokytoją. Žymi akvarelistė Eglė Lipeikaitė nuoširdžiai perdavė ne tik savo žinias ir technikų valdymą, bet ir meilę akvarelei.
Liejimas akvarele – tai nuostabi patirtis. Reikia išmokti valdyti vandenį, tą galingą stichiją! Ir kartais pavyksta, o kartais reikia nuolankiai pasiduoti arba būti jai lygiaverčiu partneriu! Tai kaip žaidimas, kaip gyvenimas, kuriame viskas įmanoma ir niekada nežinai galutinio rezultato.
Šiuolaikiniame pasaulyje beveik nėra saugios erdvės, kur galima mėgautis švelnumu, šviesa, gerumu nesigėdijant to. Šioje parodoje, tai įmanoma, leistina ir net būtina.