Žaislų-pagalvėlių paroda „Svajonių pasaulis“

Nuo birželio 28 d. kviečiame į dienos centro „Mes esame“ siuvimo užimtumo grupės žaislų-pagalvėlių parodą „Svajonių pasaulis“ Naujosios Vilnios bibliotekoje.

Dienos centras „Mes esame“ yra nestacionarių socialinių paslaugų įstaiga, kurioje vykdoma proto ir kompleksinę negalią bei psichikos sutrikimų turinčių suaugusių asmenų (nuo 18 metų) dienos socialinė globa, darbo įgūdžių ugdymas bei užimtumas.

Vienas iš svarbiausių tikslų – vykdyti žmonių su proto negalia socialinę integraciją, todėl rengdami parodas, pristatome visuomenei mūsų lankytojų kaip talentingų asmenybių darbus.

Žaislų-pagalvėlių parodą „Svajonių pasaulis“ kūrė dienos centro „Mes esame“ siuvimo užimtumo grupės lankytojai, padedami užimtumo specialistės Irenos Važnevičiūtės. Čia mūsų siuvėjai moderniai ir nestandartiškai interpretavo gyvūnus, suteikdami jiems ir praktinę vertę bei galimybę panaudoti juos kaip pagalvėles. Parodos darbai yra pasiūti iš nepanaudotų lino atraižų, o tai natūrali, ilgaamžė ir itin patvari medžiaga, todėl mūsų siūti žaislai-pagalvėlės prisideda ir prie tvarios visuomenės kūrimo.

Parodos „Svajonių pasaulis“ kūriniai gyvūnai yra tarsi ne iš mūsų realaus gyvenimo. Jie buvo  pasiūti pasitelkus vaizduotę, yra tarsi nežemiški, kaip iš ateities, paslaptingos ir visiems mums nenuspėjamos.

Parodoje kviečiame apsilankyti iki liepos 30 d.