PRAĖJĘS RENGINYS. Projekto „Mes knygų s@loje“ pristatymo renginys
PRAĖJĘS RENGINYS. Projekto „Mes knygų s@loje“ pristatymo renginys

Prasideda:
2016-04-26 15:00Baigiasi:
2016-04-26 16:00 Vieta:
Naujosios Vilnios biblioteka |
2016 m. balandžio 26 d., antradienį, 15 val. maloniai kviečiame Jus projekto „Mes knygų s@loje“ pristatymo renginyje, kuris vyks Vilniaus miesto sav., centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1).
Tai unikalus grupinės biblioterapijos projektas, kurio produktas yra interaktyvus žaidimas „Mes knygų s@loje“, skirtas vaikams ir paaugliams. Sukurta patraukli, interaktyvi aplinka elektroninėje erdvėje, kurioje dalyviai sutelkiami į grupinės biblioterapijos seansus. Jų metu analizuojamos dalyvių psichosocialinės problemos, perteikiant analogiškas situacijas per literatūrinius tekstus.
Renginio metu galėsite iš arti susipažinti su inovatyvia paslauga, gerinančia Jūsų klientų psichinę sveikatą, neturinčia analogo Lietuvos socialinėje ir švietimo paslaugų sferoje. Supažindinsime su „Mes knygų s@loje“ projekto struktūra, vykdymu, pasirinktomis metodikomis, sužinoti apie projekto tęstinumo galimybes. Visus besidominčius naujovėmis kviečiame partnerystei ir bendradarbiavimui.
Dalyvių registracija būtina el. paštu raminta.seniunaite@gmail.com arba martyna.pliaskunaite@gmail.com
Papildoma informacija:
Projekto tikslas. Taikant interaktyvią biblioterapijos programą virtualioje erdvėje ieškoti ir atskleisti tinkamų sprendimo būdų socialiai pažeidžiamų vaikų ir jaunimo psichosocialinėms problemoms, stiprinant jų psichinę sveikatą bei įvertinant biblioterapijos poveikį.
Projekto nauda. Eksperimentinės grupės dalyviai mokosi atpažinti ir atvirai kalbėtis apie savo problemas, ieškant sprendimo būdų. Atliktas mokslinis tiriamasis darbas – įvertins eksperimentinės grupės dalyvių biblioterapijos poveikį (planuojamas atlikti gegužės mėnesį).
Projekto dalyvių veikla. Kiekvienas projekto dalyvis sukuria virtualų savo atvaizdą – „avatarą“. Dalyvių avatarai susitinka virtualioje aplinkoje bendraamžių grupėje. Kartu su psichologu skaito trumpus literatūrinius tikslus, kuriuose atsispindi jiems rūpimos problemos. Diskutuoja ir reflektuoja, mokosi atskleisti savo problemas, dalintis jomis ir ieškoti galimų sprendimo būdų. Visiems dalyviams suteikiama asmeninė virtuali erdvė, kurioje laisvalaikiu gali žaisti terapinius žaidimus bei bendrauti tarpusavyje.