Mariaus Čepulio fotografijų paroda „Paukščiai kitaip“

Marius Čepulis, kaip jis pats sako, yra „bičiuks“ nuo Šiaulių, gyvenantis sostinėje. Jau nuo 7 klasės (mokėsi Šiaulių 9-oje, dabar Ragainės, mokykloje) pradėjo domėtis paukščiais: aktyviai stebėti, žieduoti. Baigęs mokyklą įstojo į Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultetą. Gavo ornitologijos magistro laipsnį. Dirbo Ekologijos institute, tyrinėjo migruojančius paukščius Nemuno deltoje ir visoje Vakarų Lietuvoje.

Jau keleri metai Marius kiekvieną laisvą minutę skiria savo aistrai – gamtai, o jei tiksliau – gyvūnų fotografijai. Braido ir plaukioja po ežerus, slėptuvėse sėdi po 3-16 valandų per parą dėl to vienintelio kadro.

Savo nuotraukose jis nori parodyti tai, ko Jūs galbūt niekada nepastebėsite – slapčiausias ir gražiausias gyvūnų gyvenimo akimirkas – ir tikisi, kad jo darbai padės Jums iš arčiau susipažinti su gyvąja gamta bei paskatins ją gerbti ir tausoti!

„Džiaugsiuos, jei mano darbai padės Jums nors truputį labiau susipažinti su mus supančia aplinka, nes ne visada ir ne visi turim laiko savo beprotiškame gyvenimo kely sustot ir pastebėt, kaip kruopščiai voras audžia tinklą…“, – pasakoja autorius.