Pokalbių ispaniškai klubas „Vilna habla español“ subūrė bendraminčių bendruomenę

Lapkritį Vilniaus centrinėje bibliotekoje startavęs Pokalbių ispaniškai klubas „Vilna habla español“ subūrė bendraminčių bendruomenę. Kiekvieną šeštadienį mokytojas kilęs iš Pietų Amerikos – Jose Pinero veda susitikimus, kurių metu dalyviai kartu diskutuoja, kalba apie ispanų kultūrą, literatūrą. Kiekvienas savaitės susitikimas skirtas aptarti skirtingas temas, pavyzdžiui: keliones, laisvalaikio pomėgius, kiną, literatūrą ir pan. Pokalbiai vyksta ispanų kalba. Tai puiki galimybė pagilinti kalbos įgūdžius, susirasti draugų bei smagiai praleisti šeštadienio popietes.

Džiaugiamės, kad klubo nariai aktyviai dalyvauja, bendruomenė auga ir kaip klubo „Vilna habla español“ vedėjas Jose sako: „Mes esame tarsi draugų kompanija“.

Jeigu kalbate ispaniškai ar studijuojate ispanų kalbą, o gal tai Jūsų gimtoji kalba, bet gyvenant Lietuvoje mažai progų bendrauti ispaniškai – kviečiame prisijungti kiekvieną šeštadienį 12.00 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6). Dalyvavimas susitikimuose nemokamas.