Tapybos dirbtuvės Lazdynų bibliotekoje | Projektas „Naują pažinti – seną prisiminti“

Rugsėjo 8–9 d. dienomis Lazdynų bibliotekoje (Architektų g. 17) startavo projekto „Naują pažinti – seną prisiminti“, finansuojamo Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis, pirmas dviejų dienų renginys – tapybos dirbtuvės „Simboliai“.

Dirbtuvių metu skirtingų kartų atstovai dalinosi mintimis bei patirtimi apie simbolius ir jų reikšmę, poromis kūrė paveikslą, kupiną simbolių ir linkėjimų vienas kitam. Tai buvo jaukios, tarsi dailės terapija kūrybinės dirbtuvės ir puikiai praleistas laikas. Susirinkusieji diskutavo, mokėsi pažinti, suprasti  ir priimti skirtingoms kartoms būdingus socialinius, kultūrinius bruožus ir požiūrį į juos supančią aplinką.

Dirbtuves vedė meno kūrėjos statusą turinti dailininkė Erika Petunovienė Ayte, pelniusi apdovanojimų, surengusi arti 20 personalinių parodų, dalyvavusi virš 40 grupinių parodų, meno simpoziumuose Lietuvoje ir užsienio šalyse (Australijoje, Korėjoje, JAV, Vokietijoje, Indijoje, Italijoje ir kt.),2019 savo darbus eksponavusi 12-oje Florencijos bienalėje. Dailininkės kūryba publikuojama tarptautiniuose šiuolaikinio meno kataloguose bei meno žurnaluose (MUSA International, WE Contemporary, Universal Artist, Art International Contemporary ir t.t.).