„Milžino“ prenumerata

Dovanojame „Milžino“ prenumeratą bibliotekos skaitytojams

Milzinas prenumerata

„Milžinas“ – tai galimybė čia ir dabar skaityti populiariausias ir naujausias knygas lietuvių kalba savo mobiliajame telefone ar planšetėje.

Su viena paskyra galėsite skaityti net penkiuose įrenginiuose! Šiuo metu „Milžino“ prenumeratoriai renkasi iš daugiau nei 2000 įvairiausio žanro knygų.

Norinčius gauti prenumeratos kodą kviečiame užpildyti registracijos formą. Užsiregistravus mes su Jumis susisieksime el. paštu ir atsiųsime mėnesio prenumeratos kodą per vieną darbo dieną. O jeigu nesate mūsų skaitytojas, kviečiame užsiregistruoti atvykus į bet kurią iš mūsų bibliotekų arba virtualiai portale www.ibiblioteka.lt. Norėdami tapti bibliotekos vartotoju turite atvykti į biblioteką su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Kaip panaudoti „Milžino“ prenumeratos kodą:

  • Sukurkite savo paskyrą čia. Patvirtinkite paskyros registraciją savo el. pašte.
  • Suveskite gautą prenumeratos kodą šiame puslapyje ir spauskite „Patvirtinti“. Ekrane turi pasirodyti pranešimas, kad prenumerata jums aktyvuota.
  • Tuomet parsisiųskite „Milžino“ mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę. Tai padarysite atsidarę šią nuorodą https://milzinas.lt/programele savo įrenginyje ir pasirinkę jums tinkamą nuorodą į programėlių parduotuvę. Atsisiųstoje programėlėje prisijunkite su savo paskyra (junkitės tuo pačiu el. paštu, kuriuo registravotės www.milzinas.lt).
  • Jau galite skaityti visas knygas esančias programėlės skyriuje „Prenumerata”. Spauskite ant knygos viršelio ir knyga bus atsiųsta į jūsų įrenginį. Pradėkite skaityti paspausdami atsiųstos knygos viršelį dar kartą.

Daugiau apie „Milžino” naudojimą galima sužinoti čia. Taip pat galima rašyti žinutę el. paštu pagalba@milzinas.lt.