GALERIJA. Knygos „Autizmas – dalis manęs. Autistiški suaugusieji savo pačių žodžiais ir specialistų akimis“ pristatymas

Praėjusį penktadienį Naujosios Vilnios bibliotekoje vyko knygos „Autizmas – dalis manęs. Autistiški suaugusieji savo pačių žodžiais ir specialistų akimis“ pristatymas.

Knygos autorės – Barbora Suisse ir Jurgita Žalgirytė-Skurdenienė, ilgametės autizmo spektro sutrikimų (ASS) srities specialistės, dirbančios su autizmo spektro sutrikimus turinčiais žmonėmis ir jų šeimomis.

Knygoje pateikiami atviri ir jautrūs pasakojimai iš pirmų lūpų, kuriuose suaugusieji dalijasi savo patirtimi, iššūkiais ir džiaugsmais gyvenant su ASS. Taip pat knygoje pateikiami specialistų komentarai, padedantys geriau suprasti autizmo specifiką ir jo poveikį žmogaus gyvenimui.

„Autizmas – dalis manęs“ – tai vertingas šaltinis visiems, besidomintiems autizmu, norintiems sužinoti daugiau apie šią neurologinę būklę ir geriau suprasti žmones, turinčius autizmo spektro sutrikimus. Knyga naudinga ne tik ASS žmonių šeimoms ir artimiesiems, bet ir pedagogams, psichologams, socialiniams darbuotojams ir visiems, kurie dirba su ASS turinčiais žmonėmis.