PRAĖJĘS RENGINYS. Ievos Brenciūtės fotografijų paroda „Portugalija horizontaliai“

Kviečiame į Ievos Brenciūtės fotografijų parodą „Portugalija horizontaliai“ Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) pirmame aukšte.

„Portugalija horizontaliai“ – tai 24 nuotraukų ekspozicija, padaryta juostiniu fotoaparatu Smena 8M. Nemanipuliuotos, eksperimentinės nuotraukos fiksuoja kasdienę aplinką portugalams — saulę, paplūdimį, miestą, minias, žmones.

Autorės levos Brenciūtės ryšys su šalimi prasidėjo dar 2016 metais. Kartais į keliones kartu pasiimdavo ir juostinį fotoaparatą, kuriuo fiksuodavo momentus, nežinodama ar kadras pavyks, ar juostelė nebus kompromituota.

„Per pastaruosius metus sukauptos nuotraukos skleidė nostalgiją ir šilumą tik man. Grįžus į Lietuvą, o Smenai likus ten, norėjosi fotografijomis pasidalinti su platesniu ratu žmonių, lyg ir atsisveikinti, savotiškai.“

Baigiantis vasarai žmonės grįš iš kurortų, ir vėl visi suksis mieste. Užfiksuoti momentai liks nostalgiškais prisiminimais, ir mes iš naujo gyvensime kadras po kadro — mieste, kadras po kadro — savuose kurortuose…

Parodą aplankyti galite iki lapkričio mėn.