Spalio 16 d. 17.30 val. kviečiame į Gintaro Visocko knygų pristatymą Pilaitės bibliotekoje, Nidos g. 2.
Apie autorių ir knygas:
Gintaro Visocko asmeninėje bibliotekėlėje – penketas literatūrinio pobūdžio knygų
Gintaras Visockas dirbo žurnalistu keturiasdešimt metų, bet jo asmeninėje bibliotekėlėje – ne vien straipsniai ir straipsnių rinkiniai. Jis yra išleidęs ir penketą eseistinio, grožinio pobūdžio knygų.
Pirmoji – „Ieškau kelrodės žvaigždės. Žurnalisto išpažintis“, kurioje – devyniolika prisiminimų apie tarnybą sovietinėje armijoje, apie keliones į Mažąją Lietuvą (dabar – Kaliningrado sritis), Tian – Šanio kalnus, Čečėniją, apie trukdymus, patirtus rašant karinėmis, politinėmis temomis, paštininko darbą Danijos sostinėje Kopenhagoje, apie tai, kaip buvo apšauktas Rusijos OMON pareigūnu ir t.t. (išleista 2021-aisiais).
Antroji – „Ilga kelionė į Hankendį“, kurioje – prisiminimai apie pirmąjį vizitą į Azerbaidžaną (2021-ieji).
Trečioji – „Anuomet, kai svajojau tapti rašytoju“, kurioje, be kita ko, rasite ne tik interviu su istorinių romanų autoriumi, rašytoju Petru Dirgėla, bet ir šešetą apsakymų (2022-ieji).
„Kada nušausite Kaukazo blondiną“ – detektyvas žvalgybų tema, išleistas 2023 metais.
„Northamptono gėlininkas“ – dar vienas detektyvas. Jis iš spaustuvės parsivežtas 2024-aisiais metais.
Svarbu pabrėžti ir tai, kad 2025-aisiais pasirodė knygutė „Keturios recenzijos: išpažinimai ir ne tik“. Joje keturi žinomi rašytojai ir literatūros kritikai Algimantas Bučys, Vytautas Martinkus, Vaclovas Mikailionis ir Vygandas Račkaitis vertina žurnalisto Gintaro Visocko literatūrinę veiklą.