ANOS RADIVILOVIČ TAPYBOS DARBŲ PARODA „PRISIMINIMAI“

„Lieti akvarelę pradėjau daugiau negu prieš 5 metus ir tai išmokau daryti lankydama privačias pamokas, taip pat mokydamasi savarankiškai. Mano personalinės parodos vyksta nuo 2018 metų ir ši paroda yra ketvirtoji, kuri yra pristatoma Vilniuje. Taip pat mano kūriniai dalyvauja daugelyje tarptautinių parodų ir apkeliavo daugiau pasaulio šalių, negu aš pati.

O apie šios parodos temą norėčiau pasisakyti kiek neapibrėžtai ir filosofiškai – sakoma, kad yra gyvenama tik čia ir dabar. Kad praeitis yra tiesiog prisiminimai, negrįžtamai įsirašę į gyvenimo patirtį. O įsivaizduojama ateitis yra šios, per visa gyvenimą sukauptos, patirties būsimų įvykių projekcija. Ir aš su tuo sutinku – būtent dabartis yra tas laiko momentas, kuriame galima kažką padaryti, pajausti, išbūti ir pakeisti, įgyvendinti savo sumanymus ir svajones. Ir vis dėl to pasirinkau prisiminimų temą savo parodai apibūdinti. Kodėl atėjo toks pavadinimas tuo momentu, kai dėliojau ir rinkausi paveikslus? Ar man svarbūs prisiminimai? Kuriuos prisiminimus labiau suku ratu mintyse – gerus, ar blogus? Ar galiu pasirinkti tęsti, ar nustoti galvoti apie tam tikrą įvykį praeityje? Kiek mano prisiminimai lemia būsimus pasirinkimus? Man tai visa įdomūs klausimai apmąstymams, o dėl esamos parodos tikrai žinau vieną – pristatomuose kūriniuose yra išreikštos emocijos ir gyvenimo patirtis, kurias prisimenu su dideliu malonumu. Tikiuosi ir Jūs praleisite kelias malonias akimirkas kart su mano prisiminimais.“ – pasakoja parodos autorė Ana Radivilovič.

Paroda eksponuojama Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6) ir galima pamatyti gyvai antrajame ir trečiajame aukšte. Paroda veiks nuo birželio 7-os iki liepos 8-os dienos.

Daugiau autorės darbų galite pamatyti:

Instagram @anaradivilovic arba

Facebook @anaradivilovič paskyrose