Alfredo Guščiaus ir Broniaus Saltanavičiaus knygų pristatymo Lazdynų bibliotekoje akimirkos

Spalio 11 d. Lazdynų  bibliotekoje buvo pristatyta  literatūros kritiko Alfredo Guščiaus knyga „Jums priminsiu, aš tebesu!“ ir Broniaus Saltanavičiaus poezijos knyga „Naktis, mano pasakų fėja“ bei autoriaus fotografijų  paroda „Jūra, žemė ir dangus“, kurią dar galite apžiūrėti visą šį mėnesį.

Dešimtoje literatūros kritiko, poeto Alfredo Guščiaus knygoje prisimenami poetai Feliksas Jakubauskas, Gintautas Iešmantas ir Vacys Reimeris. Bronius Saltanavičius – poezijos mėgėjas, sveiko gyvenimo būdo puoselėtojas, Vilniaus miesto Lazdynų bendruomenės narys, choro dainininkas, daugelį metų nesiskiriantis su fotoaparatu, dalijosi savo užfiksuotais gamtos grožio vaizdais ir sukurtais eilėraščiais.

Vakaro metu skambėjo ir dainos, ir prisiminimai, mezgėsi pažintys, mokinė sutiko seniai matytą savo mokytoją, kuriai jau per 90. Dalyvavo šiuo metu bibliotekoje veikiančios floristinių atvirukų parodos „Viskas čia nuo Lazdynų kalvų“ autorė, filologijos mokslų daktarė Irena Mikėnaitė, Lietuvos mokytojų namų literatų „Spindulio“ draugijos pirmininkė Albina Tumaitė-Povilavičienė, tautodailininkė Valentina Živilė Vasiliauskienė ir kt.